Image

Gdzie dostanę Disulfiram

Lek jest dostępny na receptę. Można nabyć go w aptekach. Okresowo mogą jednak występować problemy z dostępnością Disulfiramu na rynku. Jeśli pacjent jest zainteresowany implantacją Disulfiramu, a w gabinecie, w którym zasięgnął informacji, twierdzą, że posiadają ten lek, należy zawsze przed zabiegiem sprawdzić legalność działalności gabinetu oraz zezwolenia na implantowanie. Gwarancją na uzyskanie w takim miejscu oryginalnego leku jest przedstawienie przez lekarza Certyfikatu ISO, podpisanego dla konkretnego gabinetu. Jeśli martwisz się gdzie dostaniesz Disulfiram i Ty lub bliska Ci osoba borykacie się z problemem, jakim jest uzależnienie od alkoholu, to niezwłocznie zgłoście się do nas. Otoczymy Was fachową opieką oraz zapewnimy potrzebne Wam wsparcie. Dysponujemy skutecznym lekiem, jakim jest Disulfiram i wykonujemy profesjonalnie zabiegi. Zapewniamy 100% dyskrecji oraz bardzo wysoką jakość świadczonych usług medycznych.

DISULFIRAM – U NAS LEGALNIE!

 

Pamiętaj, iż wszelkie próby kupienia leku na własną rękę lub zdobycie go na tak zwanym „czarnym rynku” mogą wiązać się z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Po pierwsze pacjent nigdy nie ma pewności, czy zakupiony specyfik jest w rzeczywistości tym lekiem, który powinien otrzymać. Po drugie, kupowanie leków z niewiadomego pochodzenia, może wiązać się z ryzykiem zatrucia ową substancją. Zaufaj specjalistom i skorzystaj z naszej pomocy. Masz pewność, że lek, który od nas otrzymasz w 100% spełni swoje zadanie, a jednocześnie będzie obojętny dla Twojego organizmu.

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez poniżej zamieszczony formularz kontaktowy.

Gdzie dostaniesz Disulfiram? U nas! To może być Twoja ostatnia szansa na wyjście z nałogu!
Nasze dane kontaktowe:
Oddział Lublin

ul.Milenijna 12 M
+48 697 684 567
kontakt@meditus.eu

POSIADAMY URZĄDZENIE DO EKG
W naszym gabinecie lekarskim posiadamy urządzenie do EKG, które jest podstawowym badaniem w wielu schorzeniach serca i układu krwionośnego. Dzięki temu, masz szansę na ocenę rytmu serca, częstości jego pracy oraz wykrycia ewentualnego uszkodzenia mięśnia sercowego. Badanie trwa około 5-7 minut. W tym czasie badana osoba musi położyć się wygodnie na plecach, z odkrytymi kończynami i klatką piersiową. Skóry w tym miejscu nie należy smarować żadnymi środkami, służącymi do pielęgnacji. Elektrody zostają przymocowane do klatki piersiowej oraz kończyn, przy pomocy specjalnych przyssawek. W czasie badania należy pozostać w bezruchu. Analiza i ocena kształtu linii oraz częstości skurczu serca pozwala na wykrycie takich dolegliwości, do których zaliczamy m.in.:

 

  • częstoskurcz,
  • migotanie przedsionków,
  • zaburzenia wielkości komór w sercu,
  • nieprawidłową budowę mięśnia sercowego,
  • problem z nadciśnieniem tętniczym,
  • ryzyko zawału serca,
  • problemy z zastawkami,
  • stany zapalne mięśnia sercowego,
  • wady wrodzone czy nabyte w obrębie mięśnia sercowego.

 

POSIADAMY URZĄDZENIE DO EKG – wykonaj u nas podstawowe badania
Oferujemy Ci możliwość szybkiego i dokładnego wykonania badania EKG, zarówno na terenie naszego gabinetu, jak i w czasie wizyt domowych. Wynik otrzymywany jest w formie graficznego wykresu, które od razu jest interpretowany przez lekarza specjalistę, wykonującego badanie. EKG jest badaniem całkowicie bezbolesnym i nieinwazyjnym. Nie narusza ono także tkanek ciała i jest bezpieczne, nawet dla pacjentów po przebytym zawale serca. Posiadamy innowacyjny i certyfikowany elektrokardiogram, który jest urządzeniem mobilnym. Ponadto, masz szansę na zbadanie u nas swojego ciśnienia, nieinwazyjnego pomiaru saturacji krwi oraz oceny poziomu cukru. Do tego celu dysponujemy najnowocześniejszymi urządzeniami w postaci glukometru, ciśnieniomierza oraz pulsoksymetru. Wykonanie EKG oraz ocena poziomu saturacji krwi czy wysokości ciśnienia ma ogromne znaczenie dla dalszego postępowania medycznego i pomaga w rzetelnej ocenie aktualnego stanu zdrowia.

Zadbaj o swoje zdrowie i zdecyduj się na EKG!

Oddział Lublin
ul. Milenijna 12 M
telefon: +48 697 684 567, adres mailowy: kontakt@meditus.eu
Numer konta do wpłat:
60 1240 2382 1111 0000 3923 4678