Image

INFORMACJE O NAS

Alkoholizm jest poważnym problemem. Dotyczy milionów osób na całym świecie. Leczenie tej choroby to jedna z najskuteczniejszych metod, umożliwiających powrót do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Receptą na pozostanie w trzeźwości i utrzymanie długotrwałej abstynencji jest zastosowanie wszywki alkoholowej. W jej skład wchodzi lek o charakterze awersyjnym. Powoduje wstręt do napojów wyskokowych. Tego typu rozwiązanie jest proponowane naszym Pacjentom w formie implantacji podskórnej.

ZAUFAŁO NAM WIELU I WCIĄŻ O NAS PAMIĘTA – CZEKAMY NA CIEBIE!

Gabinet oferujący implantację Disulfiramu musi spełniać szereg rygorystycznych kryteriów. Certyfikaty i zezwolenia powinny być dostępne na żądanie pacjenta. Niedopuszczalna jest sytuacja, w której oferuje się pacjentowi założenie „wszywki” u niego w domu lub w innym miejscu, nie będącym certyfikowanym gabinetem zabiegowo-diagnostycznym.

Jesteśmy zespołem lekarskim z wieloletnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnego leczenia uzależnienia alkoholowego i zakładania oryginalnej „wszywki”.

Legalność prowadzonej przez nas działalności jest potwierdzona odpowiednimi wpisami w księgach urzędowych: Certyfikacja ISO, Lubelskiej Izby Lekarskiej, Sanepidu, Lubelskiego Nadzoru Farmaceutycznego, ZUS.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NAS – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
Oddział Lublin

ul.Milenijna 12 M
+48 697 684 567
kontakt@meditus.eu

Oddział Lublin
ul. Milenijna 12 M
telefon: +48 697 684 567, adres mailowy: kontakt@meditus.eu
Numer konta do wpłat:
60 1240 2382 1111 0000 3923 4678